Laptop HP 17-cn4007nw CX5H6EA, 17.3 inch 1920 x 1080, Intel 150U (10 C / 12 T, 1.8 GHz - 5.4 GHz, 12 MB cache, 55 W), 16 GB DDR4, 512 GB SSD, Intel Graphics, Windows 11
Cod Produs
CX5H6EA
4.186,22 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
HP 17-cn4007nw Core 7 150U 17 3 FHD IPS 300nits AG 16GB DDR4 3200 SSD512 Intel Graphics Cam 1080p 41Wh Win11 Natural Silver 2Y
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | 17-cn4007nw |
| Model | CX5H6EA |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 17.3 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| PROCESOR | |
| Producator | Intel |
| Familie | Core 7 |
| Model | 150U |
| Nucleu | Tiger Lake |
| Litografie | Intel 7 |
| Numar nuclee | 10 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Frecventa | 1.8 GHz |
| Frecventa turbo | 5.4 GHz |
| Smart Cache | 12 MB |
| Grafica integrata | Radeon |
| TDP | 55 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | Intel |
| Model | Graphics |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 |