Laptop HP 250 G10 B9YN3ET, 15.6 inch 1920 x 1080, Intel 120U (10 C / 12 T, 1.4 GHz - 5.0 GHz, 12 MB cache), 8 GB DDR4, 512 GB SSD, Intel Graphics, Fara sistem de operare
Cod Produs
B9YN3ET
3.528,16 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
Notebook 250R G10, Intel Core 5 120U, 15.6 inch, RAM 8GB, SSD 512GB, Intel Graphics, Fara sistem de operare, Gri inchis "B9YN3ET" (timbru verde 3.5 lei)
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | 250 G10 |
| Model | B9YN3ET |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| PROCESOR | |
| Producator | Intel |
| Familie | Core Ultra 5 |
| Model | 120U |
| Numar nuclee | 10 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Frecventa | 1.4 GHz |
| Frecventa turbo | 5.0 GHz |
| Smart Cache | 12 MB |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | Intel |
| Model | Graphics |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Fara sistem de operare |