Laptop HP 250R G9, 15.6 inch 1920 x 1080, Intel Core 5 120U (10 C / 12 T, 1.8 GHz - 5.0 GHz, 12 MB cache, 15 W), 16 GB DDR4, 512 GB SSD, Intel Graphics, Free DOS
Cod Produs
C68X4AT
2.909,72 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | 250R G9 |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| PROCESOR | |
| Producator | Intel |
| Familie | Core 5 |
| Model | Core 5 120U |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Litografie | Intel 7 |
| Numar nuclee | 10 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Frecventa | 1.8 GHz |
| Frecventa turbo | 5.0 GHz |
| Smart Cache | 12 MB |
| Grafica integrata | Iris Xe |
| TDP | 15 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | Intel |
| Seria | UHD |
| Model | Graphics |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Free DOS |