Laptop HP 255R G10, 15.6 inch 1920 x 1080, AMD Ryzen 7 7735U (8 C / 16 T, 2.7 GHz - 4.75 GHz, 20 MB cache, 28 W), 16 GB DDR5-SDRAM, 512 GB SSD, AMD Radeon 680M, Free DOS
Cod Produs
C68W9ET
2.801,70 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
HP 255R G10 R7 7735U 15.6i 16/512GB
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | 255R G10 |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| PROCESOR | |
| Producator | AMD |
| Familie | Ryzen 7 |
| Model | Ryzen 7 7735U |
| Nucleu | Tiger Lake |
| Litografie | 10 nm |
| Numar nuclee | 8 |
| Numar thread-uri | 16 |
| Frecventa | 2.7 GHz |
| Frecventa turbo | 4.75 GHz |
| Smart Cache | 20 MB |
| Cache L2 | 4 MB |
| Cache L3 | 16 MB |
| Grafica integrata | UHD |
| TDP | 28 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | DDR5-SDRAM |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | AMD |
| Model | Radeon 680M |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Free DOS |