Laptop HP 255R G10 B9YQ4ET, 15.6 inch 1920 x 1080, AMD Ryzen 5 7535U (6 C / 12 T, 2.9 GHz - 4.55 GHz, 3 MB + 16 MB cache, 12 W), 8 GB DDR5, 512 GB SSD, AMD Radeon Graphics, Windows 11 Home
Cod Produs
B9YQ4ET
2.549,17 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
HP 255R G10 Ryzen 5 7535U 15.6 FHD IPS 300nits AG 8GB DDR5 4800 SSD512 Radeon 660M Cam1080p 41Wh Win11 Turbo Silver 1Y
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | 255R G10 |
| Model | B9YQ4ET |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| PROCESOR | |
| Producator | AMD |
| Familie | Ryzen 5 |
| Model | Ryzen 5 7535U |
| Nucleu | Tiger Lake |
| Litografie | 10 nm |
| Numar nuclee | 6 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Frecventa | 2.9 GHz |
| Frecventa turbo | 4.55 GHz |
| Cache L2 | 3 MB |
| Cache L3 | 16 MB |
| Grafica integrata | Iris Xe |
| TDP | 12 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 8 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | AMD |
| Model | Radeon Graphics |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 Home |