Laptop HP 450 G10, 15.6 inch, Intel Core i7-1355U (10 C / 12 T, 5.00 GHz, 12 MB cache, 15 W), 16 GB RAM, 512 GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, Windows 11 Pro
Cod Produs
816F4EA
5.956,60 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
office 15.6 inch nu Intel Intel Core i7 Windows 11 Pro nu 512 GB Intel Iris Xe Graphics partajata 16 GB DDR4 nu da 1.5 - 1.99 Kg argintiu i7-1355U Intel Iris Xe Graphics
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | 450 G10 |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 15.6 inch |
| PROCESOR | |
| Producator | Intel |
| Familie | Core i7 |
| Model | Core i7-1355U |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Litografie | Intel 7 |
| Numar nuclee | 10 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Frecventa turbo | 5.00 GHz |
| Smart Cache | 12 MB |
| Grafica integrata | Iris Xe |
| TDP | 15 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | Intel |
| Seria | Iris |
| Model | Iris Xe Graphics |
| Memorie dedicata | 4 GB |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |