Laptop HP EliteBook X Flip G1i B68ZTET, 14 inch 1920 x 1200, Intel 258V (8 C / 8 T, 2.2 GHz - 4.8 GHz, 12 MB cache, 12 W), 32 GB RAM, 1 TB SSD, Intel Arc Graphics 140V, Windows 11 Pro
Cod Produs
B68ZTET
11.476,70 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
office 14.0 inch da Intel Intel Core Ultra 7 Windows 11 Pro nu 1 TB Intel Arc partajata 32 GB DDR5 nu nu 1.0 - 1.49 Kg argintiu Intel Core Ultra 7 258V Intel Arc 140V
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | EliteBook X Flip G1i |
| Model | B68ZTET |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 14 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| Tehnologie | Anti-glare |
| PROCESOR | |
| Producator | Intel |
| Familie | Core Ultra 7 |
| Model | 258V |
| Nucleu | Tiger Lake |
| Litografie | 10 nm |
| Numar nuclee | 8 |
| Numar thread-uri | 8 |
| Frecventa | 2.2 GHz |
| Frecventa turbo | 4.8 GHz |
| Smart Cache | 12 MB |
| Grafica integrata | Iris Xe |
| TDP | 12 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 32 GB |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | Intel |
| Seria | Iris |
| Model | Arc Graphics 140V |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |