Laptop HP K12 250 G10, 15.6 inch 1920 x 1080, Intel Core i3-1315U (6 C / 8 T, 4.5 GHz, 10 MB cache, 28 W), 16 GB DDR4, 512 GB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro
Cod Produs
9X2A4ES
2.205,26 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
Laptop HP 250 G10, Procesor 13th Generation Intel Core i3 1315U up to 4.5GHz, 15.6" FHD (1920x1080) VA 250nits, ram 16GB(1x16GB)3200MHz DDR4, 512GB SSD M.2 PCIe NVMe, Intel UHD Graphics, culoare black,Windows11 Pro Edu
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | K12 |
| Model | 250 G10 |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Tehnologie | Anti-Glare |
| PROCESOR | |
| Producator | Intel |
| Familie | Core i3 |
| Model | Core i3-1315U |
| Nucleu | Tiger Lake |
| Litografie | 10 nm |
| Numar nuclee | 6 |
| Numar thread-uri | 8 |
| Frecventa turbo | 4.5 GHz |
| Smart Cache | 10 MB |
| Grafica integrata | Radeon |
| TDP | 28 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | Intel |
| Seria | UHD |
| Model | UHD Graphics |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |