Laptop HP NoteBook 250R G9 C14SXET, 15.6 inch 1920 x 1080, Intel 1334U (10 C / 12 T, 1.3 GHz - 4.6 GHz, 12 MB cache, 55 W), 16 GB DDR4, 512 GB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro
Cod Produs
C14SXET
4.707,20 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
office 15.6 inch nu Intel Intel Core i5 Windows 11 Pro nu 512 GB Intel Iris Xe Graphics partajata 16 GB DDR4 nu nu 1.5 - 1.99 Kg negru i5-1334U
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | NoteBook 250R G9 |
| Model | C14SXET |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| PROCESOR | |
| Producator | Intel |
| Familie | Core i5 |
| Model | 1334U |
| Nucleu | Tiger Lake |
| Litografie | Intel 7 |
| Numar nuclee | 10 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Frecventa | 1.3 GHz |
| Frecventa turbo | 4.6 GHz |
| Smart Cache | 12 MB |
| Grafica integrata | Radeon |
| TDP | 55 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | Intel |
| Model | Graphics |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
Produse similare
3.012,90 RON
21.140,78 RON