Laptop HP ProBook 4 G1i C51MCET, 14 inch 1920 x 1200, AMD Ryzen 7 250 (8 C / 16 T, 3.3 GHZ - 5.1 GHz, 8 MB + 16 MB cache), 24 GB DDR5, 512 GB SSD, AMD Radeon 780M Graphics, Windows 11 Pro
Cod Produs
C51HSET
6.058,02 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
HP ProBook 4 G1a Ryzen 7 250 16.0 WUXGA IPS 300nits AG 24GB DDR5 5600 SSD512 Radeon 780M Cam1080p 56Wh W11Pro Pike silver 3Y OnSite
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | ProBook 4 G1i |
| Model | C51MCET |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 14 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| PROCESOR | |
| Producator | AMD |
| Familie | Ryzen 7 |
| Model | Ryzen 7 250 |
| Nucleu | Gemini Lake Refresh |
| Numar nuclee | 8 |
| Numar thread-uri | 16 |
| Frecventa | 3.3 GHZ |
| Frecventa turbo | 5.1 GHz |
| Cache L2 | 8 MB |
| Cache L3 | 16 MB |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 24 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | AMD |
| Seria | Radeon Graphics |
| Model | Radeon 780M Graphics |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |