Laptop HP Probook 440 G11, 14 inch 1920 x 1200, Intel Core Ultra 7 155U (12 C / 14 T, 1.7 GHz - 4.8 GHz, 12 MB cache), 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro, Argintiu
Cod Produs
9Y7C3ET
5.402,66 RON
TVA inclus.
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
Caracteristici esentiale si design modern
Laptopul HP ProBook 450 le ofera companiilor in plina dezvoltare performanta la nivel comercial, HP Wolf Security for Business5 si durabilitate intr-un design compact. Acest computer are un procesor Intel®2 si este protejat cu un sistem de securitate activat permanent, in care poti avea incredere.
Laptopul HP ProBook 450 este un computer durabil, echipat cu HP Wolf Security for Business5, cu performante de nivel comercial, intr-un design compact, ideal pentru companiile in curs de dezvoltare.
![]() |
Conceput pentru stiluri de lucru hibride Design rafinat si compact pentru mobilitate usoara, cu instrumente de colaborare pentru a spori productivitatea echipei. |
|
Performanta zilnica a afacerii Conduceti performanta cu cele mai recente procesoare Intel® si grafica, cu o durata lunga de viata a bateriei si cu unitati solid-state. |
![]()
|
OPTIMIZED FOR HYBRID WORK
Look your best wherever you work with enhanced camera features and lighting adjustments.1TESTED FOR DURABILITY
Passed 19 MIL-STD tests2 for durability and easily serviceable—helping make the most of your IT investment.BROWSE CONFIDENTLY
Help protect your PC from websites and read only Microsoft Office and PDF attachments with embedded malware, ransomware, or viruses with hardware-enforced security from HP Sure Click.5WORK WITHOUT INTERRUPTION
Keep productivity high and downtime low with the fully integrated and automated features of the HP BIOSphere Gen6 firmware ecosystem. Your PCs have extra protection thanks to automatic updates and security checks.6SPEED UP THE BASICS OF IT MANAGEMENT
The HP Manageability Integration Kit helps speed up image creation and management of hardware, BIOS, and security through Microsoft System Center Configuration Manager.7CONNECT YOUR PC AND MOBILE DEVICES
Wirelessly transfer documents, photos and videos, notes, websites, addresses, and more between your mobile devices and your PC using the simple to use HP QuickDrop app.8FAST AND EFFICIENT WIRELESS LAN
The portability of your PC and the reliability of a fast connection determines where you can work. Get a fast and reliable connection in dense wireless environments with gigabit-speed Wi-Fi 6.9| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | Probook |
| Model | 440 G11 |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 14 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| Tehnologie | LED backlight Anti-Glare IPS |
| PROCESOR | |
| Producator | Intel |
| Familie | Core Ultra 7 |
| Model | Core Ultra 7 155U |
| Numar nuclee | 12 |
| Numar thread-uri | 14 |
| Frecventa | 1.7 GHz |
| Frecventa turbo | 4.8 GHz |
| Smart Cache | 12 MB |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Sloturi memorie | 2 |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | Intel |
| Seria | UHD |
| Model | Graphics |
| ASPECT FIZIC | |
| Culoare | Argintiu |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |









