Descoperă mai multă valoare din datele tale și stimulează inovația de la edge la cloud
Optimizați performanța cloud-ului hibrid, precum și a sarcinilor de lucru pentru gestionarea datelor din centrul dvs. de date
.
Cod Produs
P71675-425
31.999,00 RON
TVA inclus.
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
| MODEL | |
| Producator | HPE |
| Platforma | ProLiant DL380 Gen11 |
| Recomandat pentru | Midsize Business |
| Form factor | Rack |
| PROCESOR | |
| Procesoare incluse | 1 |
| Producator | Intel |
| Socket | 4677 |
| Nucleu | Sapphire Rapids |
| Model | Xeon Silver 4510 |
| Numar nuclee | 12 |
| Numar thread-uri | 24 |
| Frecventa | 2.40 GHz |
| Frecventa turbo | 4.10 GHz |
| Cache | 30 MB |
| Litografie | 10 nm |
| TDP | 150 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 64 GB |
| Tip memorie | DDR5 ECC |
| Compatibilitate DIMM | RDIMM |
| Frecventa | 5600 MHz |
| Sloturi memorie | 32 |
| Configuratie memorie | 2 x 32 GB |
| Memorie maxima | 8 TB |
| STOCARE | |
| Capacitate HDD | 2 x 8 TB |
| Interfata HDD | SATA 6G |
| Viteza de rotatie HDD | 7200 RPM |
| Format HDD | 3.5 inch |
| Unitati stocare suportate | 12 |
| Format unitati stocare | LFF |
| Tip unitati stocare | Hot-Plug |
| Controller stocare | HPE MR416i-p Gen11 |
| Interfete suportate | SATA 6G, SAS 12G, NVMe |
| RAID | Hardware |
| Nivele RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Memorie controller | 8GB |
| PLACA DE BAZA | |
| Chipset | Intel C741 |
| Procesoare suportate | 2 |
| Sloturi PCIe x16 | 1 |
| Sloturi PCIe x8 | 2 |
| Sloturi OCP | 2 |
| Video integrat | Matrox G200 |
| CONECTIVITATE | |
| LAN | 4 x 1GbE |
| Controller retea | Broadcom BCM5719 |
| Administrare la distanta | iLO 6 Standard |
| CARCASA SURSA | |
| Format | Rack 2U |
| Dimensiuni | 8.7 x 44.8 x 73.3 cm |
| Greutate | 18 kg |
| Ventilatoare | 6x Standard |
| Surse suportate | 2 |
| Surse incluse | 2 |
| Putere sursa | 1000 W |
| Certificare | Titanium |
| FRONT PANEL | |
| USB 2.0 | 1 (Management) |
| USB 3.0 | 1 |
| BACK PANEL | |
| RJ-45 | 4 + 1 (Management) |
| USB 3.0 | 2 |
| VGA | 1 |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Fara sistem de operare |