Laptop HP 15-fd1063nw CX5C8EA, 15.6 inch 1920 x 1080, Intel Core Ultra 7 155H (16 C / 22 T, 2.5 GHz - 4.8 GHz, 24 MB cache, 28 W), 24 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Home
Cod Produs
CX5C8EA
4.172,60 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
HP 15-fd1063nw Ultra 7 155H 15 6 FHD IPS 300nits AG 24GB DDR5 5600 SSD512 Intel Arc Cam 720p 41Wh Win11 Natural Silver 2Y
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | 15-fd1063nw |
| Model | CX5C8EA |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| PROCESOR | |
| Producator | Intel |
| Familie | Core Ultra 7 |
| Model | Core Ultra 7 155H |
| Nucleu | Tiger Lake |
| Litografie | 10 nm |
| Numar nuclee | 16 |
| Numar thread-uri | 22 |
| Frecventa | 2.5 GHz |
| Frecventa turbo | 4.8 GHz |
| Smart Cache | 24 MB |
| Grafica integrata | UHD |
| TDP | 28 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 24 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | Intel |
| Model | Graphics |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 Home |