Laptop HP 255R G10, 15.6 inch 1920x1080, AMD Ryzen 5 - 7535U (6 C / 12 T, 2.9 GHz - 4.55 GHz, 3 MB + 16 MB cache, 12 W), 16 GB DDR5, 512 GB SSD, AMD Radeon 660M, Fara sistem de operare, Tastatura International, Negru
Cod Produs
B39STAT
3.682,02 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
Laptop HP 255R G10, 15.6 inch FHD (1920x1080) Anti-Glare LED SVA Narrow Bazel uslim 250 nits, AMD Ryzen 5 7535U 6-Core (2.9GHz, up to 4.55GHz, 16MB), video integrat AMD Radeon Graphics, RAM 16GB DDR5 4800MHz (1x16GB), SSD 512GB PCIe NVMe, no ODD, Boxe stereo integrate, Webcam HD, WLAN Realtek 8852BE-VT Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4, Porturi: 2x Type-A 5Gbps/ 1x Type-C 10Gbps (USB Power Delivery, DP 1.4, HDMI1.4 out, HP Sleep&Charge) / 1x HDMI v1.4b/ 1x headphone/microphone, adaptor 45W, Baterie 3 celule 41Whr Long Life Fast Charge, Tastatura texturata cu touchpad Imagepad si taste numerice, Dark Ash Silver, Greutate 1.66 Kg, Dimensiuni 35.98 x 23.6 x 1.17 cm, Free DOS, 1yw
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | 255R |
| Model | G10 |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Rezolutie | 1920x1080 |
| Tehnologie | LED backlight Anti-Glare SVA |
| PROCESOR | |
| Producator | AMD |
| Familie | Ryzen 5 |
| Model | Ryzen 5 - 7535U |
| Nucleu | Tiger Lake |
| Litografie | 10 nm |
| Numar nuclee | 6 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Frecventa | 2.9 GHz |
| Frecventa turbo | 4.55 GHz |
| Cache L2 | 3 MB |
| Cache L3 | 16 MB |
| Grafica integrata | Iris Xe |
| TDP | 12 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | AMD |
| Seria | Radeon Graphics |
| Model | Radeon 660M |
| MULTIMEDIA | |
| Layout tastatura | International |
| ASPECT FIZIC | |
| Culoare | Negru |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Fara sistem de operare |