Laptop HP EliteBook 8 G1i, 16 inch 1920 x 1200, Intel Core Ultra 5 - 228V (8 C / 8 T, 4.5 GHz), 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro, Tastatura English, Argintiu
Cod Produs
AD3C9ET
9.385,03 RON
TVA inclus.
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
Redenumeste standardele corporative
Simplifica lucrul in sistem hibrid cu HP EliteBook 860. Acest laptop pentru business de clasa enterprise ofera noi functii pentru conferinte prin HP Presence, productivitate si securitate care se gestioneaza usor in mediile de lucru hibride.
Camera Web
Intra in legatura cu ceilalti intr-un mod mai personal, cu caracteristicile pentru conferinte integrate in dispozitivul HP EliteBook 860.
Afisaj cu diagonala de 16 inchi si raport 16:10
Performanta continua sa se imbunatateasca, cu noua tehnologie utilizata de dispozitivul HP EliteBook 860.
|
Echilibreaza-ti desktopul Windows 11 include instrumente usor de utilizat, care va pot ajuta sa va optimizati spatiul pe ecran si sa va maximizati productivitatea. Combinati toate acestea cu un abonament Microsoft 365 si nimic nu va va opri sa duceti lucrurile la bun sfarsit. |
![]() |
|
Refocalizeaza-ti fluxul de lucru PowerPoint, Microsoft Edge, Microsoft Teams, aplicatiile de care aveti nevoie functioneaza fara probleme cu noile instrumente pentru multitasking precum Aliniere aspecte, Desktopuri si o noua experienta de reandocare mai intuitiva. |
![]() |
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | EliteBook |
| Model | 8 G1i |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 16 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| Tehnologie | LED backlight Anti-Glare IPS |
| PROCESOR | |
| Producator | Intel |
| Familie | Core Ultra 5 |
| Model | Core Ultra 5 - 228V |
| Numar nuclee | 8 |
| Numar thread-uri | 8 |
| Frecventa turbo | 4.5 GHz |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 32 GB |
| Tip memorie | LPDDR5x |
| Memorie integrata | 32 GB |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | Intel |
| Model | Graphics |
| MULTIMEDIA | |
| Layout tastatura | English |
| ASPECT FIZIC | |
| Culoare | Argintiu |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
Produse similare
2.909,72 RON
14.373,68 RON

