Laptop HP EliteBook 830 G11 A36WLET, 13.3 inch 1920 x 1200, Intel Core ultra 5 135U (12 C / 14 T, 1.6 GHz - 4.4 GHz, 12 MB cache, 55 W), 16 GB LPDDR5X, 512 GB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro
Cod Produs
A36WLET
6.992,44 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
HP EliteBook 830 G11 Intel Core Ultra 5 135U Laptop 33.8 cm (13.3 ) WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro AI PC Silver
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | EliteBook 830 G11 |
| Model | A36WLET |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 13.3 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| PROCESOR | |
| Producator | Intel |
| Familie | Core Ultra 5 |
| Model | Core ultra 5 135U |
| Nucleu | Tiger Lake |
| Litografie | Intel 7 |
| Numar nuclee | 12 |
| Numar thread-uri | 14 |
| Frecventa | 1.6 GHz |
| Frecventa turbo | 4.4 GHz |
| Smart Cache | 12 MB |
| Grafica integrata | M2 8-core |
| TDP | 55 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | LPDDR5X |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | Intel |
| Model | Graphics |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |