Laptop HP EliteBook Ultra G1a BJ2F0AW, 14 inch 1920 x 1200, AMD 340 (6 C / 12 T, 2.0 GHz - 4.8 GHz, 6 MB + 16 MB cache), 32 GB LPDDR5X, 1 TB SSD, AMD Radeon Graphics, Windows 11 Pro, Silver
Cod Produs
BJ2F0AW
13.449,36 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
Laptop HP EliteBook X G1a, 14.0 inch WUXGA (1920x1200) UWVA Anti-Glare IR 400 nits, AMD Ryzen AI 5 PRO 340 6 Core (up to 4.8 GHz, 16MB)- 50 TOPS, video integrat AMD Radeon Graphics, RAM 32 GB LPDDR5x 8533 MT/s, SSD 1TB PCIe NVMe, no ODD, Audio by Poly Studio, 4 difuzoare stereo cu amplificatoare discrete, Webcam HD 5MP IR, WLAN Mediatek MT7925 Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, Fingerprint Sensor, WNC XRAV-1 NFC, Porturi: 2x Thunderbolt 4 Type-C 40Gb/s (Power Delivery, DisplayPort 2.1)/1x Thunderbolt Type-C 10Gb/s (Power Delivery, DisplayPort 2.1) / 1x USB Type-A 10Gb/s(powered)/ 1 HDMI 2.1/ 1x headphone/microphone, adaptor 100W USB-C, Baterie 4 celule XL-Long Life 74.5 Whr Fast Charge, Tastatura HP Soft Grey iluminata rezistenta la stropire, Silver, Greutate 1.49 kg, Dimensiuni 31.22 x 21.46 x 0.92 cm, Windows 11 Pro 64bit NextGen Standard, Next Gen AI PC & Copilot+ PC, 1yw
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | EliteBook Ultra G1a |
| Model | BJ2F0AW |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 14 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| Tehnologie | Anti-Glare |
| PROCESOR | |
| Producator | AMD |
| Familie | Ryzen AI 5 |
| Model | 340 |
| Numar nuclee | 6 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Frecventa | 2.0 GHz |
| Frecventa turbo | 4.8 GHz |
| Cache L2 | 6 MB |
| Cache L3 | 16 MB |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 32 GB |
| Tip memorie | LPDDR5X |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | AMD |
| Seria | Radeon Graphics |
| Model | Radeon Graphics |
| ASPECT FIZIC | |
| Culoare | Silver |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |