Laptop HP OmniBook 5 AI 16-ag1216nw, 16 inch 1920 x 1200, AMD AI 5 340 (6 C / 12 T, 2.0 GHz - 4.8 GHz, 6 MB + 16 MB cache, 28 W), 32 GB LPDDR5X, 512 GB SSD, AMD Radeon Graphics, Windows 11 Home
Cod Produs
C2PZ5EA
5.582,23 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
HP OmniBook 5 AI 16-ag1216nw Ryzen AI 5 340 16 2K OLED BV LBL 300nits 32GB LPDDR5x-7500 SSD512 Radeon 840M Cam 1080p 59Wh Win11 Glacial Silver 2Y
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | OmniBook 5 AI |
| Model | 16-ag1216nw |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 16 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| Tehnologie | OLED |
| PROCESOR | |
| Producator | AMD |
| Familie | Ryzen |
| Model | AI 5 340 |
| Nucleu | Tiger Lake |
| Litografie | 5 nm |
| Numar nuclee | 6 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Frecventa | 2.0 GHz |
| Frecventa turbo | 4.8 GHz |
| Cache L2 | 6 MB |
| Cache L3 | 16 MB |
| Grafica integrata | M2 8-core |
| TDP | 28 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 32 GB |
| Tip memorie | LPDDR5X |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | AMD |
| Model | Radeon Graphics |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 Home |