Laptop HP EliteBook X Flip G1i B68SCEA, 14 inch 1920 x 1200, Intel 226V (8 C / 8 T, 2.2 GHz - 4.5 GHz, 8 MB cache, 12 W), 16 GB RAM, 512 GB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro
Cod Produs
B68SCEA
8.249,21 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
HP EB X F G1i U5 226V 14i 16/512GB
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | EliteBook X Flip G1i |
| Model | B68SCEA |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 14 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| PROCESOR | |
| Producator | Intel |
| Familie | Core Ultra 5 |
| Model | 226V |
| Nucleu | Tiger Lake |
| Litografie | 10 nm |
| Numar nuclee | 8 |
| Numar thread-uri | 8 |
| Frecventa | 2.2 GHz |
| Frecventa turbo | 4.5 GHz |
| Smart Cache | 8 MB |
| Grafica integrata | Iris Xe |
| TDP | 12 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | Intel |
| Model | Graphics |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |