Laptop HP Victus 15-fa2102nn, 15.6 inch 1920 x 1080, Intel Core 5 - 210H (8 C / 12 T, 2.2 GHz - 4.8 GHz, 12 MB cache, 28 W), 24 GB DDR5, 1 TB SSD, nVidia GeForce RTX 5060, Fara sistem de operare, Tastatura International, Negru
Cod Produs
C57CBEA
6.468,76 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | Victus |
| Model | 15-fa2102nn |
| Tip Laptop | Gaming |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Tehnologie | LED backlight Anti-Glare IPS |
| PROCESOR | |
| Producator | Intel |
| Familie | Intel Core 5 |
| Model | Core 5 - 210H |
| Nucleu | Tiger Lake |
| Litografie | 5 nm |
| Numar nuclee | 8 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Frecventa | 2.2 GHz |
| Frecventa turbo | 4.8 GHz |
| Smart Cache | 12 MB |
| Cache L2 | 6 MB |
| Cache L3 | 16 MB |
| Grafica integrata | M2 8-core |
| TDP | 28 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 24 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Sloturi memorie | 2 |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Dedicata |
| Producator | nVidia |
| Model | GeForce RTX 5060 |
| Memorie dedicata | 8 GB |
| MULTIMEDIA | |
| Layout tastatura | International |
| ASPECT FIZIC | |
| Culoare | Negru |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Fara sistem de operare |








