Laptop HP EliteBook X G1i B68ZJET, 14 inch 1920 x 1200, Intel 226V (8 C / 8 T, 2.2 GHz - 4.5 GHz, 8 MB cache, 12 W), 16 GB LPDDR5X, 512 GB SSD, Intel Arc Graphics, Windows 11 Pro
Cod Produs
B68ZJET
8.705,38 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
Laptop HP EliteBook X G1i, 14.0 inch WUXGA (1920x1200) IPS Anti-Glare IR+ISP LP LBL 400 nits, Intel Core Ultra 5-226V 8-Core (2.1GHz, up to 4.5GHz, 8MB)- 40 TOPS, video integrat Intel Integrated Graphics, RAM 16 GB LPDDR5x 8533 MT/s, SSD 512GB PCIe NVMe, no ODD, Audio by Poly Studio, două difuzoare stereo cu amplificatoare discrete, Webcam 5MP IR+ ISP, WLAN Intel BE201 Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, Fingerprint Sensor, WNC XRAV-1 NFC, Porturi: 3x Thunderbolt 4 Type-C 40Gb/s (Power Delivery, DisplayPort 2.1)/ 1x USB Type-A 10Gb/s(powered)/ 1x headphone/microphone, adaptor 65W USB-C, Baterie 3 celule 56 Wh RX Long Life Fast Charge, Tastatura HP Premium iluminata rezistenta la stropire, Atmospheric Blue, Greutate 1.195 kg, Dimensiuni 31.37 x 21.72 x 0.9 cm, Windows 11 Pro 64bit, Next Gen AI PC & Copilot+ PC, 1yw
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | EliteBook X G1i |
| Model | B68ZJET |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 14 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| Tehnologie | Anti-Glare IPS |
| PROCESOR | |
| Producator | Intel |
| Familie | Core Ultra 5 |
| Model | 226V |
| Nucleu | Tiger Lake |
| Litografie | 10 nm |
| Numar nuclee | 8 |
| Numar thread-uri | 8 |
| Frecventa | 2.2 GHz |
| Frecventa turbo | 4.5 GHz |
| Smart Cache | 8 MB |
| Grafica integrata | Iris Xe |
| TDP | 12 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | LPDDR5X |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | Intel |
| Model | Arc Graphics |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |