Laptop HP OmniBook 5 AI 16-af1216nw, 16 inch 1920 x 1200, Intel 255U (12 C / 14 T, 2.4 GHz - 5.2 GHz, 12 MB cache), 16 GB LPDDR5X, 512 GB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Home
Cod Produs
C1LT3EA
4.635,87 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
HP OmniBook 5 AI 16-af1216nw Ultra 7 255U 16 2K OLED BV LBL 300nits 16GB LPDDR5-7467 SSD512 Intel Arc Cam 1080p 59Wh Win11 Glacial Silver 2Y
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | OmniBook 5 AI |
| Model | 16-af1216nw |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 16 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| PROCESOR | |
| Producator | Intel |
| Familie | Core Ultra 7 |
| Model | 255U |
| Numar nuclee | 12 |
| Numar thread-uri | 14 |
| Frecventa | 2.4 GHz |
| Frecventa turbo | 5.2 GHz |
| Smart Cache | 12 MB |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | LPDDR5X |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | Intel |
| Model | Graphics |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 Home |