Laptop HP OmniBook 7 16-az0222nw, 16 inch 1920 x 1200, Intel 210H (8 C / 12 T, 2.2 GHz - 4.8 GHz, 12 MB cache, 28 W), 16 GB RAM, 512 GB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Home
Cod Produs
C3BX8EA
4.107,91 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | OmniBook 7 |
| Model | 16-az0222nw |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 16 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| PROCESOR | |
| Producator | Intel |
| Familie | Core 5 |
| Model | 210H |
| Nucleu | Tiger Lake |
| Litografie | 5 nm |
| Numar nuclee | 8 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Frecventa | 2.2 GHz |
| Frecventa turbo | 4.8 GHz |
| Smart Cache | 12 MB |
| Grafica integrata | M2 8-core |
| TDP | 28 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | Intel |
| Model | Graphics |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 Home |