Laptop HP OmniBook 7 AI 14-fr0003nw, 14 inch 1920 x 1200, Intel 225U (12 C / 14 T, 1.5 GHz - 4.8 GHz, 24 MB cache, 28 W), 16 GB LPDDR5, 512 GB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro
Cod Produs
C3BW7EA
4.700,71 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
HP OmniBook 7 AI 14-fr0003nw Ultra 5 225U 14 2K OLED BV LBL 300nits 16GB LPDDR5-7467 SSD512 Intel Arc Cam 5 Mpx IR 68Wh W11Pro Glacial Silver 2Y
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | OmniBook 7 AI |
| Model | 14-fr0003nw |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 14 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| PROCESOR | |
| Producator | Intel |
| Familie | Core Ultra 5 |
| Model | 225U |
| Nucleu | Tiger Lake |
| Litografie | 5 nm |
| Numar nuclee | 12 |
| Numar thread-uri | 14 |
| Frecventa | 1.5 GHz |
| Frecventa turbo | 4.8 GHz |
| Smart Cache | 24 MB |
| Grafica integrata | M2 8-core |
| TDP | 28 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | LPDDR5 |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | Intel |
| Model | Graphics |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |