Laptop HP Pavilion 16-ag0007, 16 inch 1920 x 1200, AMD 8540U (6 C / 12 T, 3.2 GHz - 4.9 GHz, 6 MB + 16 MB cache, 28 W), 16 GB LPDDR5, 512 GB SSD, AMD Radeon Graphics, Windows 11 Home
Cod Produs
B89TJEA
3.497,62 RON
TVA inclus.
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
| Dezlantuieste-ti potentialul interior pentru crearea de continut, setea de materiale audiovizuale sau pofta de joaca, deoarece acest laptop Pavilion a fost conceput sa iti ofere totul. Cu performantele turbo poti face orice, de la sesiuni de transmisii pana la editare video fara decalaje, toate fiind posibile oriunde doresti. | |
| Un centru creativ Trezesti la viata cele mai indraznete idei sau lucrezi ca un maestru in mod multi-tasking cu placa grafica separata NVIDIA® GTX™ si cel mai recent procesor quad-core Intel®. Iti place ceea ce vezi Indiferent daca editezi videoclipuri, vizionezi filmele preferate, retusezi fotografii sau doar te joci, fiecare detaliu apare pe vibrantul afisaj FHD sau 4K, cu IPS la anumite modele. Experienta audio cu adevarat puternica Cu doua difuzoare HP, HP Audio Boost si reglaje particularizate de expertii la B&O PLAY, vei beneficia de un sunet autentic si bogat. Lasa sunetul sa te impresioneze. HP Lounge – ajungi mai aproape de artistii indragiti |
![]() |
![]() |
Procesoare Intel® din a 6-a generatie Pentru exterior |
| Experienta audio cu adevarat puternica HP cu sistem audio B&O PLAY ofera un sunet bogat, autentic, particularizat in colaborare cu expertii de sunet de la Bang & Olufsen. Nu doar ascultati – lasati experienta captivanta a sistemului HP cu sunet B&O PLAY sa va impresioneze. Sunet clar. Volum puternic. HP Audio Boost imbunatateste experienta audio cu tehnologia de amplificare inteligenta, oferindu-va un sunet puternic, clar si dinamic. Captati in imagine pe toti din camera Campul de vizualizare cu unghi larg, de 88 de grade, va permite sa purtati conversatii video cu toata familia sau cu intreaga sala de consiliu in detalii extrem de clare, gratie senzorului BSI avansat al acestei camere HD HP Wide Vision. |
![]() |
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | Pavilion |
| Model | 16-ag0007 |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 16 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| PROCESOR | |
| Producator | AMD |
| Familie | Ryzen 5 |
| Model | 8540U |
| Nucleu | Tiger Lake |
| Litografie | 10 nm |
| Numar nuclee | 6 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Frecventa | 3.2 GHz |
| Frecventa turbo | 4.9 GHz |
| Cache L2 | 6 MB |
| Cache L3 | 16 MB |
| Grafica integrata | UHD |
| TDP | 28 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | LPDDR5 |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | AMD |
| Model | Radeon Graphics |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 Home |


