Laptop HP ProBook 4 G1a B9YM2ET, 16 inch 1920 x 1200, AMD 230 (6 C / 12 T, 3.2 GHz - 4.9 GHz, 6 MB + 16 MB cache), 16 GB RAM, 512 GB SSD, AMD Radeon Graphics, Windows 11 Pro
Cod Produs
B9YM2ET
4.407,35 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
HP PB 4 G1a R5 230 16i 16/512GB
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | ProBook 4 G1a |
| Model | B9YM2ET |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 16 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| PROCESOR | |
| Producator | AMD |
| Familie | Ryzen 5 Pro |
| Model | 230 |
| Numar nuclee | 6 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Frecventa | 3.2 GHz |
| Frecventa turbo | 4.9 GHz |
| Cache L2 | 6 MB |
| Cache L3 | 16 MB |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | AMD |
| Model | Radeon Graphics |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |