Laptop HP Victus 15-fa2101nn, 15.6 inch 1920 x 1080, Intel Core 7 - 240H (10 C / 16 T, 2.5 GHz - 5.2 GHz, 24 MB cache, 28 W), 24 GB DDR5, 1 TB SSD, nVidia GeForce RTX 5050, Fara sistem de operare, Tastatura International, Negru
Cod Produs
C57C9EA
6.468,76 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
Componente de procesare superioare
Joacă la adevărata ta valoare, placa grafică modernă şi memoria mare.Dispozitivul rămâne rece ca să poţi juca mai mult
Sistemul de răcire care previne supraîncălzirea te protejează în fazele incendiare ale fiecărui joc.Un procesor dinamic care se adaptează pentru performanţe de multitasking superioare
Panou antireflexie
Bucuraţi-vă de soare şi de conţinutul preferat cu acest panou antireflexie. Nereflectant şi având un luciu scăzut, reduce strălucirea luminii când sunteţi afară.Design sustenabil
Deoarece lucrurile mici fac o mare diferență, construcția acestui produs include materiale sustenabile precum plasticul din deșeuri marine și plasticul reciclat post-consum.Tastele conţin plastic reciclat post-consum
Am creat tastaturi mai sustenabile, fabricând tastele din plastic reciclat post-consum.4| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | Victus |
| Model | 15-fa2101nn |
| Tip Laptop | Gaming |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Tehnologie | LED backlight Anti-Glare IPS |
| PROCESOR | |
| Producator | Intel |
| Familie | Intel Core 7 |
| Model | Core 7 - 240H |
| Nucleu | Tiger Lake |
| Litografie | 5 nm |
| Numar nuclee | 10 |
| Numar thread-uri | 16 |
| Frecventa | 2.5 GHz |
| Frecventa turbo | 5.2 GHz |
| Smart Cache | 24 MB |
| Grafica integrata | M2 8-core |
| TDP | 28 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 24 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Sloturi memorie | 2 |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Dedicata |
| Producator | nVidia |
| Model | GeForce RTX 5050 |
| Memorie dedicata | 8 GB |
| MULTIMEDIA | |
| Layout tastatura | International |
| ASPECT FIZIC | |
| Culoare | Negru |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Fara sistem de operare |








