Laptop HP ZBook Firefly G10 865Q2EA, 14 inch 1920 x 1200, Intel i7-1365U (10 C / 12 T, 1.8 GHz - 5.4 GHz, 12 MB cache, 15 W), 16 GB DDR5, 1 TB SSD, Nvidia RTX A500, Windows 11 Pro
Cod Produs
865Q2EA
6.136,18 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
HP ZBook Firefly G10 Intel® Core™ i7 i7-1365U Mobile workstation 35.6 cm (14 ) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | ZBook Firefly G10 |
| Model | 865Q2EA |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 14 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| Tehnologie | Anti-Glare IPS |
| PROCESOR | |
| Producator | Intel |
| Familie | Core i7 |
| Model | i7-1365U |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Litografie | Intel 7 |
| Numar nuclee | 10 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Frecventa | 1.8 GHz |
| Frecventa turbo | 5.4 GHz |
| Smart Cache | 12 MB |
| Grafica integrata | Iris Xe |
| TDP | 15 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Dedicata |
| Producator | Nvidia |
| Seria | Iris |
| Model | RTX A500 |
| Memorie dedicata | 4 GB |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |