Server HPE ProLiant DL380 Gen12, Rack 2U, Intel Xeon 6517P (16 C / 32 T, 3.20 GHz - 4.20 GHz, 72 MB cache, 190 W), 64 GB DDR5 ECC, HPE NS204i-u v2 480 GB, 8 x SFF, HPE MR408i-o Gen11, 2 x 1000 W
Cod Produs
P89227-425
49.999,00 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
| MODEL | |
| Producator | HPE |
| Platforma | ProLiant DL380 Gen12 |
| Recomandat pentru | Midsize Business |
| Form factor | Rack |
| PROCESOR | |
| Procesoare incluse | 1 |
| Producator | Intel |
| Socket | 4710 |
| Nucleu | Granite Rapids |
| Model | Xeon 6517P |
| Numar nuclee | 16 |
| Numar thread-uri | 32 |
| Frecventa | 3.20 GHz |
| Frecventa turbo | 4.20 GHz |
| Cache | 72 MB |
| Litografie | Intel 3 |
| TDP | 190 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 64 GB |
| Tip memorie | DDR5 ECC |
| Compatibilitate DIMM | RDIMM |
| Frecventa | 6400 MHz |
| Sloturi memorie | 32 |
| Configuratie memorie | 2 x 32 GB |
| Memorie maxima | 8 TB |
| STOCARE | |
| Capacitate HDD | Fara HDD/SSD |
| Unitati stocare suportate | 8 |
| Format unitati stocare | SFF |
| Tip unitati stocare | Hot-Plug |
| Controller stocare | HPE MR408i-o Gen11 |
| Interfete suportate | SATA 6G, SAS 12G, NVMe |
| RAID | Hardware |
| Nivele RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Memorie controller | 4GB |
| Controller optimizat pentru boot | HPE NS204i-u v2 480 GB |
| PLACA DE BAZA | |
| Chipset | System on Chip |
| Procesoare suportate | 2 |
| Sloturi PCIe x16 | 1 |
| Sloturi PCIe x8 | 2 |
| Sloturi OCP | 2 |
| Video integrat | Matrox G200 |
| CONECTIVITATE | |
| LAN | 2 x 10GbE |
| Controller retea | Broadcom BCM57416 |
| Administrare la distanta | iLO 6 Standard |
| CARCASA SURSA | |
| Format | Rack 2U |
| Dimensiuni | 8.8 x 44.8 x 72.7 cm |
| Greutate | 18 kg |
| Ventilatoare | 6x High-Performance |
| Surse suportate | 2 |
| Surse incluse | 2 |
| Putere sursa | 1000 W |
| Certificare | Titanium |
| FRONT PANEL | |
| USB 2.0 | 1 (Management) |
| USB 3.0 | 1 |
| BACK PANEL | |
| RJ-45 | 2 + 1 (Management) |
| USB 3.0 | 2 |
| VGA | 1 |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Fara sistem de operare |