Laptop HP 17 Cp3216nw, 17.3 inch 1920x1080, AMD Ryzen 7 7730U (8 C / 16 T, 2.0 GHz - 4.5 GHz, 20 MB cache, 28 W), 16 GB DDR4, 512 GB SSD, AMD Radeon Graphics, Windows 11 Home, Tastatura International, Natural Silver
Cod Produs
C2EY6EA
3.290,99 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
HP 17-cp3216nw Ryzen 7 7730U 17.3 FHD 300nits AG 16GB DDR4 SSD512 RX Vega 7 Cam720p 41Wh Win11 Natural Silver 2Y
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | 17 |
| Model | Cp3216nw |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 17.3 inch |
| Rezolutie | 1920x1080 |
| Tehnologie | FHD IPS |
| PROCESOR | |
| Producator | AMD |
| Familie | Ryzen 7 |
| Model | Ryzen 7 7730U |
| Nucleu | Tiger Lake |
| Litografie | 10 nm |
| Numar nuclee | 8 |
| Numar thread-uri | 16 |
| Frecventa | 2.0 GHz |
| Frecventa turbo | 4.5 GHz |
| Smart Cache | 20 MB |
| Cache L2 | 4 MB |
| Cache L3 | 16 MB |
| Grafica integrata | UHD |
| TDP | 28 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | AMD |
| Model | Radeon Graphics |
| MULTIMEDIA | |
| Layout tastatura | International |
| ASPECT FIZIC | |
| Culoare | Natural Silver |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 Home |