Laptop HP EliteBook x360 Flip G1i B69E7ET, 14 inch 1920 x 1200 Touchscreen, Intel 258V (8 C / 8 T, 2.2 GHz - 4.8 GHz, 12 MB cache, 12 W), 32 GB LPDDR5X, 1 TB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro, Albastru
Cod Produs
B69E7ET
11.997,82 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
Laptop HP EliteBook x360 Flip G1i, 14.0 inch WUXGA TOUCH (1920x1200) LED UWVA Anti-Glare Image Recognition SureView 800 nits, Intel Core Ultra 7 258V 8-core (2.2GHz up to 4.8GHz, 12MB, 47 TOPS), video integrat Intel Graphics, RAM 32GB LPDDR5X 8533 MT/s, SSD 1TB PCIe NVMe, no ODD, Audio by Poly Studio, 4 difuzoare stereo cu amplificatoare discrete, Webcam HD 5MP+IR, WLAN Intel BE201 Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, Fingerprint Sensor, Porturi: 1x USB Type-A 5Gbs/2x Thunderbolt 4 USB4 Type-C 40Gbs(Power Delivery, DP 2.1)/ 1x USB Type-C 10Gbs (Power Delivery, DP 1.4)/1x HDMI 2.1/ 1x headphone/microphone, adaptor 65W USB-C, Baterie 6 celule 68Wh Long Life Fast Charge, Tastatura HP Atmospheric Blue iluminata rezistenta la stropire, Atmospheric Blue, Greutate 1.4 Kg, Dimensiuni 31.39 x 21.99 x 1.05cm, Windows 11 Pro 64bit NextGen Premium, Next Gen AI PC, Copilot+ PC, 1yw
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | EliteBook x360 Flip G1i |
| Model | B69E7ET |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 14 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| Touchscreen | Da |
| Tehnologie | Anti-Glare |
| PROCESOR | |
| Producator | Intel |
| Familie | Core Ultra 7 |
| Model | 258V |
| Nucleu | Tiger Lake |
| Litografie | 10 nm |
| Numar nuclee | 8 |
| Numar thread-uri | 8 |
| Frecventa | 2.2 GHz |
| Frecventa turbo | 4.8 GHz |
| Smart Cache | 12 MB |
| Grafica integrata | Iris Xe |
| TDP | 12 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 32 GB |
| Tip memorie | LPDDR5X |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | Intel |
| Seria | Iris |
| Model | Graphics |
| ASPECT FIZIC | |
| Culoare | Albastru |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
Produse similare
8.111,31 RON
4.020,48 RON