Laptop HP 465 G11 A38DTET, 16 inch 1920 x 1200, AMD Ryzen 5 7535U (6 C / 12 T, 2.9 GHz - 4.55 GHz, 3 MB + 16 MB cache), 16 GB RAM, 512 GB SSD, AMD Radeon Graphics, Windows 11 Pro
Cod Produs
A38DTET
5.064,13 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
HP ProBook 465 G11. Tipul de produs: Laptop, Factorul de formă: Clapetă. Familia de procesoare: AMD Ryzen™ 5, Procesor: 7535U, Frecvență procesor: 2,9 GHz. Diagonala afișajului: 40,6 cm (16"), Tip HD: WUXGA, Rezoluţie de afişare: 1920 x 1200 Pixel. Memorie internă: 16 Giga Bites, Tip de memorie internă: DDR5-SDRAM. Capacitate totală de stocare: 512 Giga Bites, Suport media de stocare: SSD. Model adaptor grafic la-bord: AMD Radeon 660M. Sistem de operare cu condiţia: Windows 11 Pro. Culoarea produsului: Argint
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | 465 G11 |
| Model | A38DTET |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 16 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| PROCESOR | |
| Producator | AMD |
| Familie | Ryzen 5 |
| Model | Ryzen 5 7535U |
| Numar nuclee | 6 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Frecventa | 2.9 GHz |
| Frecventa turbo | 4.55 GHz |
| Cache L2 | 3 MB |
| Cache L3 | 16 MB |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | AMD |
| Model | Radeon Graphics |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |