Laptop HP ZBook Firefly G11 86A86EA, 14 inch 1920 x 1200, Intel 165U (12 C / 14 T, 1.7 GHz - 4.9 GHz, 12 MB cache, 55 W), 32 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro
Cod Produs
86A86EA
6.904,59 RON
TVA inclus.
1
Transport gratuit
La comenzi mari
Retur gratuit
În 14 zile
Plată sigură
Cu cardul
Achiziții SEAP
Instituții publice
HP ZBook Firefly G11 Intel Core Ultra 7 165U Mobile workstation 35.6 cm (14 ) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro AI PC Grey
| MODEL | |
| Producator | HP |
| Platforma | ZBook Firefly G11 |
| Model | 86A86EA |
| Tip Laptop | Business |
| DISPLAY | |
| Diagonala | 14 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| PROCESOR | |
| Producator | Intel |
| Familie | Core Ultra 7 |
| Model | 165U |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Litografie | Intel 7 |
| Numar nuclee | 12 |
| Numar thread-uri | 14 |
| Frecventa | 1.7 GHz |
| Frecventa turbo | 4.9 GHz |
| Smart Cache | 12 MB |
| Grafica integrata | M2 8-core |
| TDP | 55 W |
| MEMORIE | |
| Capacitate memorie | 32 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| STOCARE | |
| Tip Stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| PLACA VIDEO | |
| Tip | Integrata |
| Producator | Intel |
| Model | Graphics |
| SOFTWARE | |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |